środa, 25 września 2013

Volvo Fashion Voice Lublin

Częstotliwość ostatnich Naszych postów jest jak występowanie podwójnego crossing- over. Rzadko :). Mamy jednak nadzieję, że Nam wybaczycie. Obiecujemy mocne postanowienie poprawy.
Volvo Fashion Voice to jesienią tego roku pierwsza taka impreza w Lublinie. Impreza modowa. Pokazy obiecujących lubelskich projektantów, show-roomy, spotkania ze znanymi ludźmi z polskiego show-biznesu. My już dostałyśmy swoje zaproszenia, Ty możesz kupić bilet. Koszt tylko 20 zł a cały dochód przeznaczony jest na Fundację Oswoić Los. Czyli przyjemne z pożytecznym. Świetna modowa impreza, a dodatkowo dobroczynny gest. Nie może Ciebie zabraknąć.


FARBOTKA to akcesoria modowe i torby, wykonane ręcznie w pojedynczych egzemplarzach i krótkich seriach. U podstaw marki FARBOTKA leży inspiracja sztuką ludową krajów słowiańskich, wydana w praktycznej formie, atrakcyjnej dla współczesnego odbiorcy. Początkowo powstawały proste w kroju torebki, okraszone fantazyjnymi haftami oraz nieodłącznymi chwościkami. Z czasem marka rozwijała się, inwestując w bogactwo materiałów takich jak filc, jeans, len, skóra.  


Luz, niewymuszona elegancja i ubrania unisex na co dzień to propozycja nowej marki Josz, stworzonej przez Jolę Szalę.
Projektantka ta zajmuje się modą od kilkudziesięciu lat i jest laureatką najważniejszych polskich nagród modowych.Markę SITSU stworzyły dwie siostry.
Tworzą ubrania, które same noszą.
Wierzą, że to co najpiękniejsze, kryje się w prostej formie.
Minimalizm, jakość i surowa estetyka to hasła, które najlepiej opisują szyte przez ich ubrania.
To tylko kilka marek, które pokarzą swoją kolekcję na pierwszym Volvo Fashion Voice Lublin już 18 października. Do zobaczenia :)


4 komentarze:

  1. Bardzo fajny post, zapowiada się bardzo ciekawie:)
    Pozdrawiam Serdecznie
    http://zocha-fashion.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawy post, ciesze się, że na niego trafiłam:)

    OdpowiedzUsuń