poniedziałek, 23 grudnia 2013

Wesołych Świąt

W ten poniedziałek bez " Mikroskopowo na Modę". Bo okres wyjątkowy to i post musi być wyjątkowy.  Już jutro wigilia. Jeden z tych nielicznych ważnych dni w roku, który spędzamy bez siebie. Bo spędzamy je w Naszych rodzinnych miastach (pozdrawiamy Kraśnik i Hrubieszów). Miałyśmy jednak namiastkę wigilii w Lublinie sprzed której mamy dla Was zdjęcia, niestety bez śniegu. Zanim zobaczycie chcemy Wam złożyć Świąteczne życzenia.

Życzymy Wam, abyście ten Świąteczny czas spędzili w gronie rodziny i przyjaciół. By pod choinką znalazły się prezenty, te o których zawsze marzyliście, a nie mieliście możliwości by je sobie sprawić. To zabrzmi nieskromnie, ale życzymy Wam byście mieli kogoś tak jak my mamy siebie. Byście mieli prawdziwego przyjaciela bez którego święta są trudne. Bo spędzacie je osobno i nie możecie się doczekać kiedy się zobaczycie. Cieszcie się, odpoczywajcie i nie przejmujcie się, że tyjecie. Mikołaj sprawi, że pójdzie tam gdzie trzeba :) ( każdy wie gdzie :)). 

Wesołych Świąt Kochani :)

fot. Sara Solak


3 komentarze:

  1. Marlenka piękna spódnica :)
    Wesołych Świąt Śliczne Biolożki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. I have study a few of the blogposts on your blog now, and I truly like your style of blogging. I bookmarked it to my favorites internet site list and will be checking back soon. Pls visit my internet site too and let me know your opinion.
    online game addicting

    OdpowiedzUsuń