niedziela, 28 października 2012

Trochę biologii w modzie :)

W związku z tym,że nasz blog jak mówi sam tytuł "Biolożki o modzie" jest powiązany także z biologią, warto też dodać parę słów o naszych poczynaniach w tymże kierunku :). Poniżej zamieszczone są zdjęcia z tzw. "terenówek" czyli ćwiczeń terenowych. Niestety na ćwiczeniach towarzyszyła nam wielka mgła i bardzo niska temperatura, w związku z czym trzeba było poszperać w szafie i znaleźć jakiś ciepły ciuch. Oczywiście ciepła kurtka to podstawa. Najlepiej, gdy ma dobrą oddychalność i przedłużony tył. Tak jak te, które mamy na sobie. Na taką wyprawę warto też, zabrać ze sobą dobre obuwie sportowe bądź kalosze, które są jak widać nieodłącznym partnerem Marleny podczas takich wypraw :)Jak obiecałyśmy jest i wersja męska w wykonaniu Karola ( mamy nadzieję, że się nie obrazisz).  Pozdrawiamy Naszych Kochanych Biologów, którzy zawsze mają " coś" co potrafi rozgrzać. Chwała Wam za to :) .4 komentarze:

 1. Fajne jesteście, dziewczyny! Macie pomysł na siebie i poczucie humoru! Kolega na powyższym zdjęciu i eksponowanie męskiego outfitu - naprawdę sympatyczne. Chyba się nie obraził? ;) Pozdrawiamy, Martyna & Lucy
  P.s. Dziękujemy za odwiedziny! Będziemy do Was wpadać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie nie obraził, chyba nawet wręcz przeciwnie ;)

   Usuń
 2. Super outfity, widać, że nawet na takich wyprawach jesteście świetnie ubrane:) Ja też uwielbiam biologię i zdaje rozszerzenie na maturze. Bo biologia to ciekawy przedmiot jest! :) poadrawiam, Roksana:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, że ciekawy, dlatego zachęcamy do lakowania i zaglądania do nas częściej. I powodzenie na maturze ;)

   Usuń