wtorek, 4 czerwca 2013

DRUGA EDYCJA AUKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ HOSPICJUM DLA DZIECI

Szafa.pl oraz Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci już po raz drugi organizują aukcję charytatywną na rzecz najmłodszych podopiecznych podkarpackiego ośrodka. 100 wieszaków pomalowanych przez znane i lubiane osoby ze świata mody, muzyki, telewizji, Internetu, sportu, kabaretu, kulinariów, studentów oraz polityki zostanie zlicytowanych od 1 czerwca na stronie aukcja.szafa.pl. 

Wielkie malowanie już się rozpoczęło. Niepowtarzalne wieszaki będzie można wylicytowaćw serwisie Szafa.pl, ale śledzić aukcję będzie można również poprzez aplikację na fanpage’u Szafa.pl. Dodatkowymi kanałami medialnego wsparcia będą posty na profilach autorów malowanych wieszaków oraz informacje na stronach www ogólnopolskich partnerów.  Każdego dnia prezentowanych będzie 6 nowych wieszaków, a licytacja każdej z partii będzie trwała 3 dni. Start przypadł na 1 czerwca, w Międzynarodowy Dzień Dziecka.
Wartością dodaną akcji jest fakt, iż dla osoby, która wylicytuje wieszak za największą kwotę firma Acer przewidziała tablet Acer Iconia B1 sponsorowany bezpośrednio przez producenta.
ZAPRASZAMY DO LICYTACJI ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz