sobota, 1 czerwca 2013

Business outfit

Tym razem na zdjęcia trafiłam prosto z rozmowy kwalifikacyjnej i stąd "business outfit". Moja najukochańsza Sylwia i najlepsza fotografka Beata wybaczyły mi lekkie spóźnienie. Na pewno miałyście/mieliście taką sytuację,  jak się ubrać na ten niewątpliwie ważny dzień. O ile mężczyznom jest łatwiej, to w przypadku kobiet jak zwykle kłody pod nogi. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a wiadomo ubiór w tym pomaga, ale może także przeszkodzić. Co zrobić by dodała Nam na starcie kilka punktów? Unikajcie szkolnych rozwiązań. Zapomnijcie o typowym biało- czarnym połączeniu. Nuda. Nuda nawet dla pracodawcy.

1. Koszula jak najbardziej ale różowa, niebieska. Jeśli już musisz użyć białej, bo tylko ta jest w twojej szafie szalej z kolorowymi dodatkami. Dobrym rozwiązaniem są bluzki szyfonowe lub jedwabne w jednolitym kolorze.
2. Jeśli wolisz spodnie, śmiało. To ty masz czuć się dobrze. Kolorowe 7/8 do stonowanej koszuli, czy jasne kopertowe do białej.
3. Buty koniecznie na wysokim obcasie. Zawsze w torebce można mieć baleriny na zmianę. Unikajcie butów z odkrytym palcem, są mega nie eleganckie.
4. Torba najlepiej duża, w końcu masz być bizneswoman i gdzieś trzeba schować szpilki.Jak masz 20 lat to z doświadczenia wiem, że trzeba się trochę postarzyć by wyglądać wiarygodniej szczególnie w branży biznesowej. No i pamiętajcie, że na rozmowie kwalifikacyjnej trzeba być sobą i jak lubisz czerwony to go załóż, ale uszlachetnij szczyptą biznesowej elegancji. Powodzenia.

I najnowsze zdjęcia z wspomnianej już sesji z Beatą z art-lifestyle-by-bea.blogspot.com. Sylwia co prawda nie z rozmowy kwalifikacyjnej, ale równie elegancko i jak zawsze pięknie.
fot. Bea Marzec 

6 komentarzy:

 1. Wyglądasz świetnie!!!Na pewno wypadłaś świetnie na rozmowie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. heh no i ja ciągle wierzę ,że nad naszym lbn jeszcze zaświeci słońce :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie razem wyglądacie :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne stylizacje dziewczyny:) Wyglądacie cudownie! Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Styl bardzo mi bliski, świetna opaska :)

  OdpowiedzUsuń